D.U.K.

Koks minimalus užsakymo kiekis?

Minimalaus užsakymo kiekio nėra.

Ar galima papildyti ar pakeisti užsakymą?

Tuo atveju, jei padarėte užsakymą ir jo neapmokėjote, užsakymas laikomas negautu. Šiuo atveju Jūs tiesiog turite suformuoti naują užsakymą ir jį apmokėti.

Jei padarėte užsakymą ir jį apmokėjote, užsakymas automatiškai pradedamas vykdyti ir jo papildyti ar pakeisti negalima. Šiuo atveju reikia formuoti naują užsakymą.

Padariau užsakymą šiandien, ar gausiu prekes rytoj?

Užsakymas laikomas gautu nuo to momento, kai Pardavėjas gauna užsakymą ir apmokėjimą iš Pirkėjo. Jei padarėte užsakymą šiandien ir apmokėjote už prekes, o Pardavėjas gavo apmokėjimą iki 11.00 val., prekės bus išsiųstos šiandien ir jas gausite per 1-3 darbo dienas.

Prekes kurjeris pristato tik darbo dienomis.

Paprastai prekių pristatymas užtrunka iki 2-3 darbo dienų.

Ar turite fizinę parduotuvę?

Įsigyti mūsų produktų galite atvykę į bityną, esantį Kaune.

Ar yra galimybė atvykti atsiimti prekes?

Prekes pristatome kurjerių pagalba Jūsų nurodytu adresu arba Jums pageidaujant į LP EXPRESS savitarnos siuntų terminalą, iš kurio galite atsiimti prekes Jums patogiu metu. Atlikus apmokėjimą bankiniu pavedimu arba el. bankininkyste, ir susitarus atskirai, yra galimybė prekes atsiimti tiesiai iš bityno, esančio Kaune.

Ar pristatote prekes užsienyje?

Atskiru susitarimu Prekes galime pristatyti ir užsienyje. Dėl užsakymų į užsienį rašykite el. paštu info@bitynoausteja.lt

Ar medus tikrai natūralus ir lietuviškas?

Taip, visas mūsų parduodamas medus tik lietuviškas ir tik natūralus. Natūralumas patvirtintas atlikus medaus tyrimus Nacionaliniame Maisto ir Veterinarijos Rizikos Vertinimo Institute. Jūsų pageidavimu galime išduoti tyrimo atsakymo originalo kopiją. Medus taip pat sertifikuotas pagal NKP sistemą.

Ar sukant medų laikomasi higienos reikalavimų?

Taip, sukant medų laikomasi visų higienos reikalavimų, patvirtintų Valstybinės Maisto ir Veterinarijos Tarnybos (toliau – VMVT). Medus sukamas atskirose, tam pritaikytose patalpose, kurios įrengtos pagal VMVT rekomendacijas. Visi įrankiai ir taros, kurios turi sąlyti su medumi ir kitais bičių produktais, yra pagamintos tik iš maistinio nerūdijančio plieno. Visi asmenys, dalyvaujantys medaus sukimo procese, dėvi vienkartines gumines pirštines, vienkartines apsaugines kepures bei vienkartinius apsauginius antveidžius.